| Andreea23014 a întrebat:

Am o intrebare am facut sex cu prietenul meu in timpul menstruatie, iar acesta si a dat drumul deasupra fundului meu e posibil ca vre o picatura sa fi ajuns in vagin?
Daca da pot ramane cumva insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Si daca a cazut ce?
Oricum in timpul menstruatiei nu poti ramane gravida.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Asta cu poate..., orice este posibil, poate un meteorit sa distruga Pamantul? POATE!
dar in cazul tau mai mult ca sigur nu s-a intamplat nimic!
Una este probabilitatea pe care aici o echivalez cu posibilitatea si alta este certitudinea...
Daca va faceti griji de cate ori faceti sex, pai mai bine numai faceti deloc! sau faceti doar protejat!
niciodata nu am auzit o femeie experimentat sa puna aceste intrebari, insa adolescente e plin TPU cu intrebari asemanatoare, de ce oare?

stai fara giji, nu s-a intamplat nimic!