| aida123 a întrebat:

Am o intrebare!:d[:p]. aseara am fost acasa la prietenul meustateam in pat, eu deasupra si ne sarutam, daca il sarutam mai aprins, il muscam putin de buze el tot spunea 'ahh'. si ma prindea de fund. app acel ahh era un ahh de placere. ce credeti era excitat? ar fi vrut mai mult? pentru ca eu am spus clar SEX NUU vreau! daca era vreau sa stiu pentru ca nu vreau sa il fac sa sufere sa il excit si apoi sa il las asa.va rog sa nu raspundeti la misto!

10 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Da era :].

| MajorAsshole a răspuns:

Erati in pat, tu stateai deasupra lui si cateodata il sarutai mai aprins. Te intrebi daca era excitat. Te intreb eu pe tine: Iarba e verde? Cerul este albastru? Curcubeul este multicolor? Apa este uda? Apa este incolora? Culoarea galben e galbena? WTF?

| ααntoo a răspuns:

Heii aidaa love struck pai e posinil sa dfi fost excitatsmug
probabil ar fi vrut mai mult!
dar cum te iubeste te respecta!
daca oi'ai zis ca nu vrei el nu a facutalove struck
apreciez ca tri'ai gasit unu calumea!
felicitari!love struck

| Alina_9354 a răspuns:

Pai daca te iubeste e normal sa se excite, muscatul buzelor, saruturile fierbinti fac parte din preludiu de obicei iar daca tu ii oferi doar preludiu si nimic mai mult lui nu ii este bine deloc! Dupa ceva timp poate o sa-ti spuna si el ca are dureri cand tot il exciti si il lasi fara finalizare! Ai grija ca intr-o zi o sa sara pe tine daca il tot excitibig grin FUNDA?big grin

| anaservic a răspuns:

Normal ca il exciti rau! il innebunesti! nu e bine sa-l lasi asa, deoarece in timp se va obisnui cu ideea ca asta e tot ce puteti face si isi va pierde interesu.

| girl001 a răspuns:

Salutare draga! ar fi putut fi excitat, pentru el era o placere destul de mare, si am impresia ca in acele momente chiar si-ar fi vrut mai mult decit atit.Si nu cred ca l-ai facut sa sufere.PLacerea nu este o suferinta! Pupici si o zi cit mai buna in continuare!

| ana_2324 a răspuns:

Pai cam da! de fapt sigur da!

| Deiiuu a răspuns:

Dawinking. Preupun ca era excitat!

| macgyver a răspuns:

Uite aici aici si cateva trucuri pentru buze cat mai apetisante in timpul unui sarut : http://reclama-reclama.com/......nui-sarut/

| shummyalberto a răspuns:

Ei bine ai cam lasat rece dar nu asta cont daca il iubesti si tia dovedit si el acelasi lucru nu vad dc ar fi o problema sa va incepeti viata sexuala...dar daca nu esti pregatita nu o face va intelege si in fine incearca sa nul lasi iar rece (adica) sa in exciti cum facea el ahh era excitat la maxim cu niste sarutari pe gat in fine este alegerea ta (P.S) ...Vad ca sti sa exciti baietilaughing