| trollname a întrebat:

Am o intrebare daca ai avea un iubit si el ar vrea sa ii dai un mozol la 13 ani ce sa ii zic? da sau nu? da nu e iubitul meu de fapt nu imi place de e vreau rasp sincere big grin dau fundita :*

14 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Hmm... deci stai ca sunt cam in ceata. este iubitul tau dar nu este iubitul tau. aha. am inteles exact nimic. tu cati ani ai? mozol la 13 ani? si mozolu este sarut. si sarutul difera de pupici. ca pupi pe cineva pe buze nu e sarut.

daca tu esti mai mare decat el atunci sa fi sigura ca o sa mearga sa spuna prietenilor ca te-o sarutat. si daca esti mai mare... iti pierzi demnitatea? si pana la urma scuza-ma dar tu vrei sa dam raspunsuri sincere. dar ce raspuns sincer sa dam la ce ai scris tu acolo? pai hai ca in cazul asta ma duc si eu la o gagica sexi chit ca e peste varsta mea si ii cer sa ma sarute. ce? numa el are voie?

daca este iubitul tau. da-i.
daca nu este iubitul tau. (auzi intrebare serioasa) atunci nu-i da.
si daca nu-ti place de el atunci pentru ce te mai intrebi?

in orice caz daca as da si eu mai des peste fete de genul... as fi zeul sexului.

| Sabyynna a răspuns:

Cum vine asta? Nu esti cu el si ii dau un "mozol"?laughing. Daca erati impreuna era ceva, dar asa nu se poate, deci categoric NU. Vrei sa te faca dupa de ras? Sa isi mai bata si joc de tine...
Unde iti e demnitatea?

| Razvy112 a răspuns:

Daca el nu are iubita dai mozolul ala te simti si tu si el bine dar daca are iubita sa nu il dai mai ales daca iti e prietena iubita lui desi daca ma gandesc mai bine daca are iubita va spune ca esti o "panarama" si te va avea la mana cu o amarat de mozoleala deci mai pe scurt nu ii da nici macar un pupic pe obraz sper ca te-am ajutatbig grin

| cLeriQue a răspuns:

Bidineaua ai încercat?

| sweetcassie a răspuns:

Este vorba doar despre un sarut straight face ar fi o curva daca s`ar saruta cu un baiat? omg...

| sweetcassie a răspuns:

Daca tu vrei sa ii dai mozolul nimeni nu te opreste happy

| sweetcassie a răspuns:

Imi dai impresia ca nu stii ce inseamna cuvantul "curva" happy si nu trebuie sa imi explici tu mie ...la varsta asta incepe lumea sa experimenteze honey happy daca asa ar face toata lumea, nu s`ar saruta cu nimeni pana pe la 17-18 ani... neata`` nu mai suntem pe timpul bunicilor nostri. si nu te mai grabi sa imi explici si scrie mai calm si mai usor happy ca sa nu mai faci atatea greseli de ortografie happy

| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Sa nu faci niciodata asta. In primul rand de ce ai face asta? Ai o demnitate, plus ca acest lucru nici prietenul tau sa nu il faci, poate dupa cateva luni de relatie. Ce e cu voi in ziua de azi, tineti-va tare.

| Alexakos a răspuns (pentru Şi_Atât_Andu_1994):

Dupa cateva luni de relati sa aveti primul sarut? serios? pai dupa 3 luni cel mult faci sex. sa nu spun mai devreme. si sa nu uitam ca generatia noua nu e la fel cu generatia veche. dar felicitari daca esti moda veche insa sa stii in ziua de azi nu o sa reusesti sa traiesti cu moda veche. si eu sunt de moda veche insa a trebuit sa ma adaptez.

| trollname explică:

Bun deci nu e big grin multam pretenash big grin

| trollname explică:

Multumesc de raspunsuri happy

| trollname explică:

Bine e pic mai complicat faza e ca nu e iubitul meu si nu imi place de el dar imi tot zice hai sa ne sarutam... experimetam primul kiss si is deo varsta cu el

| dedetzi a răspuns:

Daca nu e iubitul tau eu zic sa nubig grin

| f9 a răspuns:

Fa ce vrei tuwinking