| Damyan82898678 a întrebat:

Buna TPU (intrebare pentru fete). Vi s-a intamplat vreodata ca iubitul vostru sa vrea sa va ejaculeze in gurita? Sau voi ca fete v-ati dori ca iubitii vostri sa faca asta? Stiu e o intrebare stupida. Dar vreau sa stiu cum vi se pare sexul oral? Fiti sincere cu voi.

Răspuns Câştigător
| Issabelle6789 a răspuns:

Acum vreo 5 ani(cand mi-am inceput viata sexuala)imi placea ca iubitul meu sa faca asta(eram mai perversi?)dar acum nu prea imi mai place.Totul depinde de cat de perversa e fata(cred eu)?

| Damyan82898678 explică (pentru Issabelle6789):

Dar ai facut-o? Ai inghitit? Cum ti s-a parut?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti patetic, daca asta a ramas unica metoda sa te masturbezi!

| Andreeush a răspuns:

Unii chiar nu au alta treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Da.
Divin.
Si îmi vreau funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul oral e un semn de interes care il au fata de prieten, toate fac sex oral, dar nu oricui si nu la fel. Când isi pierd interesul, incep durerile de masele si maxilar.

| OrdanKarris a răspuns:

Sunt fete care se stramba la conceptul de inghitit, sunt altele care au nevoie sa inghita sperma la fel de mult ca respiratul. Cineva de pe site, nu mai stiu exact cine (parca alina2k18 dar nu sunt sigur) a spus-o cel mai bine: "felatia este si ea o arta, si nu toate muierile sunt capabile de aceasta arta" Nu intreba majoritatea femeilor ce prefera, daca sa inghita sau sa scuipe. Mai bine cauta acele femei care sunt dispuse sa inghita, si evita-le pe restul. Nu-ti fa griji de parerea COLECTIVA a muierilor, pentru ca acea parere tot timpul va fi una nefavorabila barbatului, iar in realitate exista multe muieri care abia asteapta sa li se dea cu unt pe amigdale. laughing

| NyctophobicGhost a răspuns:

Mars si te masturbeaza pe alt site!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NyctophobicGhost):

Esti cam frustrat. te-a refuzat?

| bvzmsam a răspuns:

Sunt gay si iubitul meu a scapat o data sperma in gura mea. Nu m-a deranjat. Am trecut peste, dar mi-a placut oricum.
Imi place sexul oral mai mult cand il primesc, dar uneori ii fac si eu lui oral si mi se pare cea mai bune metoda de a excita un baiat oricand.

| Damyan82898678 explică (pentru bvzmsam):

Frate in lumea asta nu e loc de gay ca tine. Femeile sunt extrem de frumoase chiar si acum mias Dorii una. Tu meriti sa mori ca degeaba traiesti. Esti un animal inputit si nu meriti sa traiesti. Boule din femeie ai iesit, din femeie esti facut. Cum sa iti placa barbații? Teai tampit la cap

| AnonimulAnonim7 a răspuns:

Depinde,unora le place sperma la nebunie, iar altor le e o scarba de nu mai pot... Daca tie nu iti place sperma sa o bei, vorbeste cu partenerul despre asta.