| myworldis5784 a întrebat:

Poate e o intrebare ridicola dar please help me with one answer. with one good answer and i will give you a gift!
Exista riscul sa ramii insarcinata daca?
In timp ce o pereche face baie, eventual are loc masturbarea reciproca, iar domnisoara e asezata in bratele baiatului, la un moment dat fata fiind foarte excitata, insa n-a fost introdus penisul in vaginul ei (eventual deja putea sa intre penisul lui in vaginul ei fara nici o problema, dar nu a fost introdus), insa baiatul cu pricina a ejaculat!
Acum se pune problema daca fata era asezata in asa pozitie incit vaginul ei era lipit de penisul baiatului, exista riscul ca ea sa ramina insarcinata, in momentul in care el a ejaculat vaginul fetei a fost umezit de spermatozoizii lui.
Poate ramine insarcinata?
(Situatia se petrece in cada, in baie)

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

De unde dracu' le scoateti bai, de unde?

| Dan a răspuns:

Mergi la un ginecolog sau vezi aici www.contraboli.ro. Noroc!

| myworldis5784 explică:

Nu nu imi este insa nu de la intimplarea data au trecut 2 zile, o sa arate ceva un test dupa 2 zile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnisoara iti e frica sa faci un test?

| dydy22 a răspuns:

Nu exista riscul sa ramai insarcinata dar pentru linistea ta du-te la ginecolog sa fi mai impacata.