| Magnifique a întrebat:

Am o intrebare destul de jenanta intr-un fel.Am auzit ca daca un baiat este excitat si nu ii se ofera sex si asa il dor testiculele si poate sa ramana impotent este adevarat? ...adica eu cu prietenul meu ne "jucam" mereuwhistling si nici el nu zice nu vreau si nici eu nu ii zic dar este posibil sa il doara? adica eu il ating in toateee partile componente si ell la fel nu avem nici un fel de probleme... dar sunt nelamurita cu acea chestie.sad Rog seriozitate si pot raspunde si baietii trecuti prin asa cevabig grin Multumesc!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Il dor putin testiculele, chestie care se poate rezolva cu o masturbare. In nici un caz nu poate ramane impotent si nici nu poate pati ceva rau, nici macar neplacut. Baietii tind sa exagereze asta, sa faca o tragedie ca sa prosteasca fetele la care nu tin sa ajunga repede in pat, ca sa poata trece la urmatoarea cucerire. Atata tot. Si fetele stiu asta (afla de la un prieten, frate, vecin), dar multe prefera sa creada minciuna pentru a ajunge repede in pat, parand in acelasi timp ca o fac numai pentru el.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De durut da, îl doare. Asta e o realitate.
Cu impotenţa... neaaaah. Aia e ficţiune.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, doare cam nasol, dar, daca nu vrei ca el sa se masturbeze singur si trist, il poti ajuta tu sa
se descarce (manual) si te va aprecia foarte mult pentru asta!
De impotent, nu ramane, asta e deja folclor de 2 lei vechi!

| RyanGeorge a răspuns:

Da se poate.
Erectia porneste de fapt de la nivelul mintii. In momentul in care locurile, sunetele, atingerile sau gandurile au ca rezultat dorinta sexuala minte comanda vaselor de sange din penis sa se produca irigarea cu sange a penisului. Vasele de sange se relaxeaza, sangele invadeaza tesuturile penisului si acesta isi mareste volumul de 7 ori si astfel are loc erectia sau impiedica erectia. Sangele continua sa irige penisul atata timp cat barbatul este excitat. Bineinteles ca intregul proces se poate opri la un moment dat daca creierul nu trimite semnalele potrivite(adica cand face pauza cu micul vostru joc).

| CybeRAthlete a răspuns:

Daca e baiat inteligent, fara sa te superi, merge pe premiza cu te iubesc, dar si cu altele... la baza noastra tot instinctele primare se fac ivite. daca are nevoie de ceva, poate cauta in alta parte rezolvare, dar tot "acasa" se intoarce...
raspunsul la intrebarea ta. blue balls? da, exista,
impotenta? nu...
bafta

Răspuns utilizator avertizat
| TipulVerde a răspuns:

laughing O, doamne, ce mai fac unii acum ca sa capete oleaca. laughing Crede-ma daca tu nu-i dai nimic, el nu va ramane impotent niciodata. Exista vesnica si credincioasa l. a. b. a.
Parca si aud reclama, fundal negru, scris alb, si vocea groasa a lu' ala de pe PRO TV:
"LABA - cand ea spune nu!"
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la celebrele "Blue balls"... cel mai bine face'ti sex sau ma rog daca nu esti pregatita poti incerca si alte metode de a il face sa "termine"... hand job, blow job sau piting. spor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te minte daca asa ti-a spus. vrea sa faceti sex si sa te pasareasca. da nu-i nimic.decat sa ramai virgina mai bine f... a si parasita.la cate sufera acum de parasire pe TPU, ce mai conteaza una?