| qwertyyy a întrebat:

Este adevarat ca daca un baiat este excitat in prezenta unei fete:se ating, se saruta etc., dar nu fac sex, il dor testiculele?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat. Poate il doare capul ca nu reuseste sa o bage in pat.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu este adevărat. Gândeşte-te că dacă ar fi aşa, orice plăcere ar fi în acelaşi timp şi un chin. Fals, deci.

| elasexygagica a răspuns:

Da, il dor foarte tare sad

| psycho771 a răspuns:

De ce intrebi? Te dor pe tine si incerci sa identifici cauza? thinking

| qwertyyy explică (pentru psycho771):

Nu,dar asa am auzit

| robby212 a răspuns:

Nu, numai capu ca nu poate s-o bage in pat...

| ionutz9696 a răspuns:

Cred ca o are prea mare si ii este frica ca nu-i incaperolling on the floor))

| qwertyyy explică:

Daca e foarte excitat si fata il"amageste"

| youaremylife a răspuns:

Poate sa il doara capul dar testiculele nu laughing)