| FlorinGamingRo a întrebat:

Salut am sansa de a alege intre doua fete care ma plac dar una este mai frumoasa si mai... iar cealalta unpic mai urata ca prima dar la locul ei... Nu stiu pe care ar trebui sa o aleg?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Alege in cea in care ai incredere si te intelegi cu ea,cu aia frumoasa daca e tarfa si nu te intelegi cu ea degeaba stai cu ea, depinde ce vrei tu man, daca vrei o aventura alege pe aia frumoasa daca vrei ceva serios si vezi ca aia mai uratica e serioasa alegeao pe ea, cand o iubesti devine si aia uratica mai frumoasa plus ca aia frumoasa se vor da multi la ea si o vei pierde usor, un amic mi-a spus ca el numa cu urate a stat ca garantie sa nu il insele iubitele florin, gandeste si cu mintea nu doar cu penisul un om nu-i un obiect de satisfacut placeri sexuale, devino matur in alegerile tale

15 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca ai de gand sa alegi una din cele doua strict bazat pe frumusete si cat de cuminte PARE, n-ar trebui s-o alegi pe niciuna. Sau poate vrei sa ai o relatie bazata mai mult pe sex si atunci optiunea e evidenta. Din punctul meu de vedere ar trebui s-alegi o femeie suficient de draguta pentru gustul tau si nu o diva dupa care sa intoarca privirile chiar toti, si sa alegi mai ales o fata cu suflet cu un caracter frumos, cu principii si care sa ti se potriveasca si din alte puncte de vedere mai practice - gusturi hobbyuri muzica etc

| Emilian65 a răspuns:

Pe cea de a doua.

| Oana92 a răspuns:

Pe cea pe care o placi...

| Lawliet14 a răspuns:

Frumusetea cica e trecatoare. Caracterul ramane. Da' si daca esti tanar si n-ai planuri de insuratoare, cea tanara iti poate face zile fripte daca e o pisicoasa.

| Deaad a răspuns:

De asta iei note mici la simulări.
Nu ar fi mai logic să le dai pe ****, pentru că o să mergi la liceu și o să stai acolo 4 ani oricum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai de ales intre a manca un rahat singur, ori a imparti o felie de tort cu prietenii.Adica; daca e frumoasa,toti o vor dori,iar ea trebuie sa fie foarte puternica, dar frumusetea si inteligenta la femei nu au facut casa buna niciodata. Daca nu e tocmai rupta din soare, dar are un suflet bun, si un pic de minte, nu e greu de ales.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Pe aia frumoasa si las-o sa isi faca treaba bine cu tine big grin cu placere!

| kandaraki a răspuns:

Pe cea care are sanii mai mari

| ToKen a răspuns:

Sa iubeesti doua femeei
Sa nu sti pe care-o vreei!

| Jessica007 a răspuns:

Sa inteleg ca cea frumoasa nu prea este la locul ei.Asa dai de inteles.Nu sunt in locul tau ca sa stiu cum te simti. Opinia mea este ca nu conteaza frumusetea sau uratenia ci dimpotriva sufletul si caracterul definesc o persoana.Alege in functie de asta nu ca una este mai frumoasa si alta mai urata. Daca ai avut sansa sa le cunosti pe amandoua doar tu stii pe care sa o alegi.Bafta!

| Petripetri a răspuns:

Daca vrei sa te insori, sa faci casa si copii ia o pe cea la locul ei, daca... nu traieste ti viata!

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Noi nu stim ce simti tu. Urmeaza-ti inima. In opinia mea, cred ca ar trebui sa o alegi pe a doua pentru ca nu frumusetea face pe om. Pana la urma, e trecatoare. Caracterul ramane. Si fetele "la locul lor" pot fi seducatoare si toate calitatile pe care le are orice pitipoanca. Dar in primul rand, cucereste-o, iar apoi mai vezi tu. Succes!

| Chrlls a răspuns:

De care iti place mai mult... Daca consideri ca e urata eu zic sa o lasi in pace.

| GabyShyAtat10 a răspuns:

Eu ti-as spune sa o alegi pe cea mai la locul ei adica sa fie desteapta si sa se comporte frumos nu conteaza frumusetea degeaba e frumoasa daca nu e desteapta si nu se comporta decent!