| Florin876 a întrebat:

Is cls a 7 si ma plac 2 fete de cls a 8 una tine mai mult la mine iar cea lanta e mai frumoasa si nu stiu ce sa aleg voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| PrunaPătrată a răspuns:

Pai iti dai seama ca tinzi sa alegi pe cea care e mai frumoasa, dar asigura-te ca si ea tine la tine, adica degeaba o sa fii cu ea daca nu te place sau... nu stiu poate vrea doar sa fie cu tine din plictiseala.Eu zic sa alegi pe cea care e mai desteapta/care te iubeste cu adevarat. Daca amandoua au calitatile care-ti plac tie, alege-o pe care vrei tu, care-ti place tie mai mult laughing

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe cea care tine mai mult la tine, pentru ca nu risti sa umble toata clasa dupa ea si s-o pierzi in timp record.
Pe cea care tine la tine.