| Anonimaaaaaaa a întrebat:

Imi place de mult timp de un baiati, la inceput el dadea semne ca ma place chiar daca avea prietena, si eu nu-l bagam in seama, de curand sa desp. de prietena lui si mi-a zis ca o sa se bage cu mine, eu foarte entuziasmata eram foarte fericita, dar mai nou s-au impacat, si nici nu ma mai baga in seama. Sufar foarte multstraight face Ce sa fac? Sa-l mai astept?

1 răspuns:
| dincolodevise a răspuns:

Nu are nici un rost sa-l astepti...el nu te merita.nu cred ca vrei sa fii cu el doar cand are el nevoie si cand se desparte de acea fata ...lasa-l,uita-l.chiar daca il placi si iti va fi greu intr-o zi o sa-l uiti.nu te merita si asta este lucrul la care trebuie sa te gandesti. exista multi baietii, nu se termina toti la el.nu e nici primul, nici ultimul.dar atunci cand o sa incerce sa mai vb cu tine ar fi bine ca tu sa nu-l mai bagi in seama.bafta.sper ca ti-am fost de ajutor.