| anonim_4396 a întrebat:

.. pe 7 iulie am avut sex neprotejat cu ejaculare in mine. La 2 zile am avut menstruatie. Iubitul spune ca a luat o pastila ca eu sa raman insarcinata. E posibil sa fi ramas daca am avut menstruatie?

Răspuns Câştigător
| Ale5184 a răspuns:

Luna asta ti-a venit? E posibil sa fi ramas chiar daca ti-a venit. E vb de acel ciclu fals

| anonim_4396 explică (pentru Ale5184):

Scuze,nu in Iulie a fost asta ci luna aceasta. Dar exista vreo pastila pe care daca o iei poti ramane?

| Ale5184 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am auzit, sincer? nu stiu ce da spun desi nu cred ca el ar fi putut lua o asemenea pastila

| anonim_4396 explică (pentru Ale5184):

Spune ca a luat o de la farmacie de undeva nu stiu nici eu de unde si in ce fel. faptul e ca nu stiu daca sunt sau nu..ma tot macina gandul asta

15 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista o asemenea pastila. Este cea mai halucinanta ''gogorita'' ce mi-a fost dat sa aud pana in prezent. rolling on the floor rolling on the floor
In urma sexului intretinut cu 2 zile inainte de menstruatie, chiar si daca sperma este ejaculata in vagin, formarea sarcinii este 100% IMPOSIBILA. Multa sanatate!

| alina2k18 a răspuns:

Nu erai in zilele fertile cand ai facut sex.

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Dar de acea pastila imi poti spune ceva? Ai vreo idee?

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrajealawinking

| ywar a răspuns:

A luat o pastila ca sa ramai insarcinata? woooow! Ce tare!

| anonim_4396 explică (pentru ywar):

Foarte tare! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai cumva chef de glume?

| Ralena a răspuns:

Era perioada infertila, si nu exista o astfel de pastila. Intrebarea care se pune este totusi, ce parere are prietenul tau despre tine incat te considera atat de naiva (sa nu zic altceva) sa iti spuna o asa gogorita? La asta te-ai gandit?

| anonim_4396 explică (pentru Ralena):

Este o poveste mai lunga... eu am vrut sa ma despart de el poate din cauza aceasta sa fi spus de acea pastila ca eu sa ma sperii..nu am crezut dar m-a pus pe ganduri

| Aghireirs a răspuns:

Pentru a putea lua medicamentul este nevoie de control! Si eu am făcut la fel și a ajuns cu avort...Mda suna naspa, dar nu am a tu ce face
Trebuie sa mergi la medic și sa vezi dacă poți lua pastila și dacă nu ai ceva probleme..ca se poate sa iei pastila și sa nu aibă efect..na dar am noroc ca tatăl meu este doctor ginecolog și am rezolvat problema.
Fa un test de sarcina neaparat!

| anonim_4396 explică (pentru Aghireirs):

Nu eu am luat pastila ci prietenul.

| Aghireirs a răspuns (pentru anonim_4396):

Așa ceva nu exista, numa tu poți lua pastila.