| Ruben94 a întrebat:

Fetelor, dacă un băiat de etnie romă, dar școlit și civilizat, nu un analfabet...Ar opri cu mașina lui frumoasă în timp ce așteptați autobuzul, și se oferă să vă ducă el cu mașina.1 V-ați urca la el în mașină? 2 Dacă tipul ar avea bani (fapt ce îl constatați după mașina ce o conduce și după hainele de pe el foarte scumpe) și mașină scumpă, iar presupunând că ați acceptat să urcați în mașină, pe drum tipul începe să flirteze cu voi și să vă facă complimente, mângâindu-vă cu palma pe față, apoi pe coapse, spunându-vă că el este excitat și că vrea să faceți sex cu el în mașină. Care ar fi reacția voastră față de el în acel moment? Ați face un astfel de *compromis* dacă v-ați întâlni în realitate cu o astfel de situație?

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Clar nu as urca in masina unui necunoscut wtf nu sunt asa disperata

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva, ce ai scris acolo

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu!

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar o panarama de "parasuta" retardata ar accepta sa faca sex in conditiile din scenariul prezentat. rolling on the floor

| Ruben94 explică (pentru corbulalbrosu):

Cu fraza ta ai jignit toate fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu urc in masina strainilor.
2. Nu as face sex cu un strain (cu un astfel de om..care opreste pe strada) niciodata... poate sa ma bata..sa ma omoare ca sex nu as face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, nu vorbesc cu toti necunoscutii, mai ales cei care opresc si se ofera sa ma ia cu masina.
In al doilea rand deja nu-si mai are rostul, pentru ca nu m-am urcat in masina.
In concluzie, un final fericit pentru mine.

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

În primul rând, nu aș urca în mașina unui necunoscut niciodată.

| popastefana a răspuns:

Orice ar fi daca are bmw faci ce vrei