| Rodriguez1995 a întrebat:

Fetelor, hai să facem un mic test de imaginație și să vedem dacă v-ați putea controla instinctul sexual în situația ce am să v-o prezint. Să zicem că aveți ședință de conducere la școala de șoferi, iar instructorul vostru este un bărbat chipeș, fermecător și sexi, de care și voi la rândul vostru sunteți atrase de el. Vă aflați la volan alături de el pe un drum puțin circulat iar la un moment dat, dânsul începe să discute cu voi chestiuni intime și să flirteze cu voi, urmând să vă spună să trageți mașina pe dreapta ca să mai vorbiți puțin.
După ce ați oprit mașina, el vă spune direct că l-ați excitat foarte tare, că aveți un corp plăcut și vă spune să faceți sex, începând să-și ducă palma în chiloțeii voștri, moment în care începe să vă mângâie ușor pe vagin și să-și introducă degetele în el, masturbându-vă ușor și sărutându-vă pe gât.
Dacă vouă personal, v-ar plăcea de el ca bărbat și ați simți atracție față de el, ați accepta să faceți sex cu el în mașină, acolo?

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu încerca să faci asta în realitate dacă ești instructor auto. O să te trezești că îți bagă unghiile cu gel în ochi, mă rog dacă le are de tip gheare îți mai scoate și ochii. Ăsta se numește abuz sexual și te mai alegi și cu poliția pe capul tău. Din cauza filmelor porno femeile sunt văzute ca pe niște obiecte sexuale. Nu sta așa treaba și în realitate oricât de bine arată fizic bărbatul de lângă ele.

| SG1995 a răspuns:

Daca un tip ii cere direct unei tipe sex iti garantez ca va fi respins, daca nu e vorba de o nimfomana sau de o prostituata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandra Brown, tu esti?thinking

| sir sanjei a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la Fake Driving School!

| io09675 a răspuns:

Sincer,eu daca as fi in locul tau, l-as da dracu, pentru ca nu asa se comporta un baiat cu o fata draguta. Mai intai de toate, ar trebui sa te controlezi, sa nu te arati femeie usoara si dupa vreo 4 luni sa ii arati semne mici ca vrei sa faci sex cu el.