| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti: cum va purtati cu o tipa pe care o vreti doar in pat(nu o panarama) si cu una pe care chiar o placeti, cu care ati vrea o relatie? Sau folositi aceeasi'vrajeala'? fiti sinceri va rog

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru mine capitolul de fata pe care o vreau doar in pat nu exista. Daca sunt cu o fata e pentru ca o vreau ca intreg. Sa imi fie alaturi. Nu doar pentru sex. Eu sunt sincer cu fetele mereu. Nu umblu cu vrajeala.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Daca o plac, ii spun direct ca sunt om serios si o vreau doar pe ea, si daca vreau numai sa o bulesc ma comport la fel de frumos doar ca daca mai apare si alta sau altele ma impart in toate locurile. Cam aceeasi "vrajeala" in ambele cazuri.

| vampirika a răspuns:

Ce intrebare buna big grin

| zatz a răspuns:

Pentru cea din pat:"printre muntii de reviste porno gasesc o urma de femeie si o intreb:te **** fa?"
pentru cea care o plac sunt natural

| SlobodLaGura a răspuns:

Nici eu nu gandesc asa, la mie difera modul de abordare, dar daca tipa e bine se schimba lucrurile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cea pe care o vreau doar in pat o sa flirtez fara sa pun inima.

Cu cea pe care o plac o sa incerc sa ii arat ca imi place de ea si ca vreau sa fim impreuna.