| anonim_4396 a întrebat:

am 12 ani si am o intrebare cam ciudata referitor la varsta mea. Am pe mijlocul penisului un fel de pielicia care cand penisul este in erecție nu il pot desface, intreb pentru a sti daca sa le spun parintilor sau nu, stiu ca e super ciudat ce intreb la varsta mea.

Răspuns Câştigător
| Bozgi200 a răspuns:

Aia trebuie data la o parte, o sa se desprindă cu timpul happy încă ești micuț happy pe la vreo 13-14 ani o să îți "dispară"

| CristiZdr a răspuns (pentru Bozgi200):

Pe care sa va cred ca nu mai inteleg nimic?

4 răspunsuri:
| Roelly202 a răspuns:

Ai fimoza, gradu 7, anestezie generala operat in spital.Bafta.Lasand gluma la oparte ce ai tu chiar se numeste fimoza si trebuie sa te operezi.

| CristiZdr a răspuns (pentru Roelly202):

Am cautat pe net, si se pare ca nu prea stii despre ce vorbesc, fimoza este la copiii mici care nu isi pot desface penisul, dar eu mi-l bpot desface, doar ca cand penisul este in erecție nu il pot

| Roelly202 a răspuns (pentru CristiZdr):

Cristi,stiu ce zici, cand este in erectie nu poti nu? Pai aia e fimoza frate.Indiferent daca este in erectie sau fara trebuie sa il poti decalota. Daca nu merge nici o crema vezi ca ai fimoza de grad mic. informeaza te mai bine