| TraficantDePufuletzi a întrebat:

As vrea sa stiu de la ce varsta poti folosi pastilele vimax pentru marirea penisului. Va rgo sa raspunda doar cine stie. Eu am aproape 14 ani si nu sunt multumit de lungimea penisului meu. Cel mai bun raspuns are Funda! Promit!

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

Eu zic sa lasi pentru moment pastilele alea ca iti vor face mai mult rau decat bine... dupa 18 ani poti lua, dar ar fi bin sa consulti in medic
si nici macar nu ai 14 ani, ce vrei sa faci de iti trebuie un penis mare?
stiu ca toti copii isi incep viata sexuala la 13 ani dar....sa fim seriosi, lasa pe mai tarziu asta... oricum e treaba ta pana la urma, dar iti faci rau singur

8 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nu crezi ca esti cam mic pentru asta!?
Ai destul timp sa cresti.Nu e bine de acumstraight face

| AikkoxD a răspuns:

Nu te complica tu cu pastile. Leagă-ţi un bolovan dă sculă şi lasă-l acolo cam 1-2 ani. Ai 50% şanse dă reuşită şi 50% şanse să ţi se rupă pwţa.

| AlecsOne a răspuns:

Si eu am 14 ani si nu sunt multumit de marimea penisului... dar eu sper ca panal la 18-20 ani o sa mi creascawinking

| memonelxd a răspuns:

Poti incepe si de acum laughing baga cate 3 deodatahappy sa aiba un efect mai lunglaughing

| iubescofata a răspuns (pentru memonelxd):

rolling on the floorIti trebuie sa*******de nu-ti convine?

| memonelxd a răspuns (pentru iubescofata):

Ce ma?

| Sprike a răspuns:

Frate eu cred ca la 18 ani CREEEEED straight face