| Username272 a întrebat:

Am o întrebare serioasă, după primul contact sexual, mentalitatea voastră s-a schimbat? Adică gândiți mai diferit? Mai matur, etc sau nu are nici o legătura

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Nu neapărat, dar scapi de eu complex. De exemplu când ești virgin crezi că tipele te ignoră că ești virgin, după ce scapi de virginitate îți dai seama de două lucruri:
Fwraiul nu e ceva wow.
Dacă femeile îți dau cu flit și după ești o persoană anostă.

| Username272 explică (pentru SG1995):

Mersi mult, oricum eu am mai avut contacte sexuale

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu te simti mai matur, că spui că ai avut mai multe contacte?
Din intrebarile tale rezulta ca ai ceva probleme cu erectia.
Crezi ca esti mai matur?

| BlackLight1987 a răspuns:

Nu are nici o legătură. Maturizarea se realizeaza in timp și prin acumularea mai multor experiențe!