| NutellaLove a întrebat:

Si da... e cam stupida. Dar va rog sa ma luati in serios :
-Daca te masturbezi, iti pierzi virginitatea?

P.S : Cu degetul. Nu cu un alt obiect. >:"

Multumesc anticipat. :*

Răspuns Câştigător
| Criiistinutsa a răspuns:

Initial virgina esti pana atunci cand intretii un contact sexual cu o persoana de sex opus. thinking dar cu degetul iti poti rupe himenul, ceea ce pentru multi inseamna ca " Fata nu mai e virgina, daca nu are himenul intreg". Intelegi tu big grin.
De ce nu incerci sa te masturbezi fara ati baga ceva?big grin Ca asa cu degetul poti duce microbi si sa faci o infectie mare, marebatting eyelashes...
Succes! Si... funda:p?

10 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Da pentru ca se rupe acel himen. la fete dezvirginarea se face prin ruperea himenului.

| AlinutzzaLove a răspuns (pentru Alexakos):

Da iti pierzi virginitatea. Vrginitatea se pierde atunci cand faci un contact sexula cu cineva de sex opus.

| Alexakos a răspuns (pentru AlinutzzaLove):

Da de cord. insa eu din cate stiu si daca te masturbezi, ca fata ti-ai pierdut virginitatea. ca si baiat numa daca faci sex cu o fata.
sunt eu gresit? posibil. insa eu asa stiu.

| zxzx a răspuns:

Cu degetul nu, doar cu spray-ul de mobila sau muste.
Bafta.

| andreiTheDJ a răspuns:

Derbi..imi pare rau dar la ffete dezvirginarea se face cand are un contact sexual..himenul se poate rupe se fara sa te masturbezi si nu daca te masturbezi nu iti pierzi virginitatea..si in cazul baietilor cand se rupe ata nu inseamna ca nu mai esti virgin...ca sa nu mai fi virgin trebuie sa ai un contact sexual cu cinexa de sex opus... funda?big grin

| Karakter1 a răspuns:

Ce-ai facut, acum nu vei mai avea copii niciodata.Vei ramine pe veci o vaduva intunecata.:X

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Daca ai introdus degetul puternic si ai rupt aceea " pelita " numita himen, inseamna ca ti-ai pierdut virginitatea. Dar daca ai fi rupt acel himen te-ar fi durat si ti-ar fi curs putin sange.
Oricum, esti virgina, nu cred ca ti-ai introdus chiar asa de tare degetul :* Funda?

| Ionut_Ardelean_1985 a răspuns:

Daca doresti sa vb pe mes ia id ionutardelean709

| pisiccca a răspuns:

Eu stiam ca iti pierzi virginitatea doar daca te culci cu cineva (baiat, faci sex) ..si eu mi-am pus de multe ori intrebarea asta thinking Si am primit acest raspuns happy sper ca te-am ajutat :* (nu te teme, toata lumea se masturbeaza oh go on )

| AlinutzzaLove a răspuns:

Da.iti pierzi virginitatea.Dar nu iti face grij ca oricum trebuie la un moment dat sa faci asta (cu un baiat)