| -TattO- a întrebat:

Am o intrebare, sunt nelamurit.

este adevarat ca, cafeaua si masturbarea te slabesc? asta am auzit si eu.
ca daca bei cafea cam 2-3 cani pe zi te slabesc.

ca daca te masturbezi iar slabesti.

care e adevarata?

vreau si eu niste raspunsuri

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nici una nu e adevarata.

| unione a răspuns:

Si daca bei RedBull iti cresc aripi

| AndutzaAndu a răspuns:

Aoleuu, deci trebuie să mă masturbez şi să beau cafea ca să slăbesc?rolling on the floor)

| GdX a răspuns:

Doamne fereste de asa prostie, 3 cani de cafea pe zi e moarte curata, faci infarc, si sexu slabeste nu masturbarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca niciuna dintre ele e adevarat ca sa slabesti trebuie sa fumezi ceea ce multi fac sau sa bei mult nu ma refer la tine zicand asa ceva dar asta e secretul fumatul si bautura sau sa nu mananci cand trebuie