| QuertyQuestions a întrebat:

Am o intrebare tare ciudata, cel putin pentru mine, pentru cine a mai auzit probabil sa ma ajute si pe mine va rog. Am fost la baie sa fac treaba mare si am facut si treaba mica in acelasi timp, ca un om econom ce sunt. Partea cea mai ciudata e ca am "ejaculat" cred, dar nu aveam penisul in erectie si nici nu am simtit ceva. A fost brusc si a fost ca un fel de mazga parca. Ma puteti informa cam care ar fi problema sau daca e ceva normal? (PS: Ma pisam si mi-a iesit sperma dintr-odata, nu mi se pare normal si vreau sa stiu care ar fi cauza)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O eliminare brusca si necontrolata a spermei din vezicula seminala unde se acumuleaza si este depozitata sperma, nu poate fi considerata ca fiind normala nici in cazul unei abstinente indelungate de a te masturba sau a face sex. Doar daca se va mai repeta o astfel de ejaculare spontana cu totul anormala, ar fi cazul sa te alarmezi si sa mergi pentru a fii consultat de un medic urolog specialist. Multa sanatate.

| QuertyQuestions explică (pentru corbulalbrosu):

Nu mi s-a mai intamplat vreodata pana acum, stii cumva care ar putea fi cauza?

4 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Am patit doar ca eu am redus masturbarea la o data pe luna si din aceasta cauza cred, inainte nu pateam asta.

| corbulalbrosu a răspuns:

O acumulare foarte mare de sperma in vezicula seminala si presiunea exercitata sa fi cauzat un fel de ejaculare spontana (efectiv din cauza presiunii). Este doar o banuiala dar perfect plauzibila.

| QuertyQuestions explică (pentru corbulalbrosu):

Presupun ca asta ar fi problema, m-am masturbat de curiozitate (si de placere ma rog) si tot am avut sperma la greu deci banuiesc ca e posibil.