| Anonima120as16 a întrebat:

Va rog fara hate. Bun, iubesc o fata mult si suntem departe una de alta. Si vreau să stiu cum o pot face sa vrea sa fim din nou impreuna. Si ea se enerveaza daca eu vorbesc cu altii. De ce? Adică, credeti ca ea mai vrea ceva pentru că eu am gresit, dar dupa am început să vb. si mi-a povestit de iubitele ei...etc si na m-am simțit super nașpa. Dar cand ii spun ca vreau să fiu cu altcineva se supăra, de ce?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca distanta nu va permite sa fiti impreuna, pentru ce cauti modalitati imaginare sa fiti impreuna?

| Sara1248 a răspuns:

A innebunit lumea. Vorbiti intre voi si cautati solutii la problemele voastre. Noi nu va cunoastem, insa cu siguranta aveti in jur de 13-14 ani. Va rog eu, tot fara hate, inainte de a va pune probleme existentiale de genul, inainte de a fi geloasa ca-ti vorbeste de fostele ei iubite, mergeti la scoala, invatati sa scrieti, dezvoltati-va frumos si lasati prostiile de genul ca va afecteaza mintea.winking