| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare! Va rog raspundeti urgent! Daca mi-am frecat penisul de cateva ori se pune ca masturbare? Mentionez ca nu am ejaculat!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde e urgenta? Ai target la masturbat si nu stii daca l ai atins?

| Emilian65 a răspuns:

Ce ai facut tu, nu se cheama masturbare, se cheama mangaierea organului sexual.

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Trebuie să o faci ca lumea, nu se pune cred

| YourAnonimus a răspuns:

1. Ce e așa urgent? Ce are dacă te masturbezi? Absolut nimic!
2. Da, se pune atâta timp cat ai avut erecție

| adibadea a răspuns:

Da, sigur că e masturbare, dar fără orgasm. Dă-i tare în continuare.