| Wayrapa a întrebat:

Am o luna si ceva ei ai sa spunem aproape 2 de cin d ma intilnesc cu un baiat, si imi face declarati, ai se vede ca tine la mine dar mai e ceva, dupa cum imi dau eu seama vrea sa facem draoste, adica ma vrea cestii dintre asetea. am discutat cu prietenele mele ele au aproape un an de cind se intilnesc ei tot vreau acelasi lucru dar asteapta anul, eu cum pot proceda? sa ne combinam acu sau sa mai astept. daca conteaza virsta eu am 15 jumate el 18. funditapt cele mai super raspunsuri.mersi mult

Răspuns Câştigător
| Adelincik123 a răspuns:

Salut,dupa parerea mea e inca degraba de asa ceva si toti baietii vor asta, si imi cer scuze ca zic asta dar eu cred ca daca iti zice asta nu te iubeste chiar asa mult mai stati inca jumatete de an si daca tot cu tine va fi inseamna ca te iubeste si nu sint vorbe goale.MS BESQ sper sa va ajute! pa

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Normal ca sa astepti!
Prietenele tale te invata de bine,tu de ce nu le asculti?
Baietii care cer lucrul asta prea curand, sunt cu tine numai pentru sex! Baga-ti bine lucrul asta in cap.
Si mai da si pe la scoala sau fa ceva, ca-ti lipsesc litere din tastatura!

| Yaguar a răspuns:

Mai asteapta pentru ca sa intelegi cine este, sa il cunosti mai bine. Unii baieti spun ca cea mai usoara cale sa faci sex cu o fata este sa-i spui ca o iubesti. Timpul o sa arate vrea relatie sau a vrut doar sex.

| Prefersanu a răspuns:

Eu zic accepti atat timp cat sti ce vrei si nu o sa te lasi influentata. Sigur, daca el zice ca te iubeste, dar daca incepe cu facutul de dragoste spune nu. Daca a adus vorba de sex inainte de a fi macar cu tine e evident ca el cauta dragostea, dar nu ca sentiment, ci ca efort fizic happy

| OKay a răspuns:

Ai un vocabular de ***! Du'te la scoala, da'l dracu de sex!