| Mihaelle a întrebat:

Am o mare problema.am 16 ani si am facut sex neprotejat! Marea problema e ca nu mi. a mai venit ciclul menstrual de cam 2 luni! Am facut 3 teste de sarcina si toate 3 au iesit negative, cu toate astea tot mi. e teama.

Răspuns Câştigător
| вяυηєтнα a răspuns:

Du'te l ginecolog nu te prea lua dupa testewinkingDe ex o prietena de-a mea de 17 ani tot asa a patit se lua dupa teste si pana la urma a ramas cu ingerasu ei:angryea nu il vroia dar sa luat dupa teste si nahhee hee )Deci ai grija si cu testele!winking

4 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Mai fa un test, si dupa mergi direct la ginecolog!

| inteligenta a răspuns:

Fata dupa ce ai avut primul contact sexual nu o sa iti vina ciclu maxim 3 luni! Si mie nu mi-a venit de 2 luni menstruatia si am facut un test si a iesit negativ apoi m-am dus la doctor si a zis ca este ceva normal nu iti mai fa probleme parerea mea este ca altadata sa faci protejat funda please?

| ciresik80 a răspuns:

Mergi la ginecolog s-ar putea sa ai o dereglare daca testele iti ies negativ.

| Mishlin a răspuns:

Cel mai bine mergi la un medic acela este cel mai sigur.parerea mea cu cat mai repede cu atat mai bine.