| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema... cand am inceput clasa a VI ( mai demuult) ma placeau 2 fete, erau cele mai bune prietene. Cand am aparut eu si imi placea de una din ele au inceput sa se certe pe mine.Eu m-am cuplat cu una iar celalata era invidoasa ma simteam foarte prost sa le vad ass dar nu aveam ce fcae. Erau rivle in absolut orice dupa aia.Acum tot nu se inteleg. sh pentru asta nu ma simt prea bine. Ati trecut si voi prin asa ceva?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Hmm.
Nu prea ai tu ce sa faci.
Daca ele sunt certate inca, nu e vina ta. E vina lor, poate mai mult a celei cu care nu esti acum, pentru ca nu a trecut peste moment si nu a depasit infrangerea.
Incearca sa vorbesti cu amandoua la un loc si sa le convingi sa se impace.
Multa bafta in continuare!:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am trecut prin asta! Ex-ul meu(de demuuuult) s-a decis ca vrea sa fie cu mine love struck iar eu am acceptat.Problema e ca a trebuit sa il las...mereu asculta toate lucrurile rele pe care le zicea cealalta despre mine! Tu nu prea ai ce face acum. Singurul lucru ar fi fost sa ramai cu cea pe care o iubeai, cu care erai si sa nu mai vb cu cealalta.