| Scumpadomnisoara a întrebat:

Am o mare problema! Mentionez din start ca sunt virgina. Deci saptamana trecuta iubitul meu a venit din tara din care muncea. Si pentru ca vreau sa mai fiu virgina cel putin un an, l-am masturbat, el ejaculand pe mana mea ( sincer numai retin daca m-am spalat sau nu pe maini.) dupa o ora, doua cand am ajuns acasa, mi-am atins labiile (avand doar o mancarime, sau o iritatie ) si inca putin din vagin, dar nu am introdus nimic "inauntru". Acum chiar nu stiu daca e cazul de sarcina sau nu, sanii durandu-ma foarte tare, si s-au umflat putin ( dar eu mereu am probleme cu ei, deoarece dorm pe burta) Am citit diferite articole si am ajuns la concluzia ca sunt sanse cam de 1&. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

„... nu este nici o șansa sa fii însărcinata chiar dacă t-ai pune sperma cu polonicul pe labii atâta vreme cât ești virgina..."
===
Dacă te ghidezi după „regula" asta și în viața reală, o să ai la un moment dat o (foarte) mare surpriză - himenul nu e un DOP, spermatozoizii trec bine-mersi prin el!

@Scumpadomnisoara tu stai liniștită - după atât timp, chiar și dacă nu s-ar fi uscat sperma, spermatozoizii din ea ar fi fost leșinați cu toții de mult timp. N-ai nicio șansă de sarcină.

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Pune capul pe perna linistita! noapte buna!

| neutrino a răspuns:

Urat obicei si nu te inteleg de ce te chinui in halul acesta. Daca a intrat putin in vagin poti avea putin surprise.

| Fatamuntilor a răspuns:

E laudabila dorinta ta de a ramane virgina(probabil esti micuta)
Privitor la problema ta, poti sta linistita cu nu sunt sanse de sarcina.
Sanii te dor din alta cauza. Poate iti vine menstruatia!
Totusi daca te mananaca acolo,, jos'', spalate mai des. Vara, fiind mai cald te iriti.Nu e necesar sa folesti sapunul, e de ajuns apa curata.

| Dorotheea21 a răspuns:

Nu esti insarcinata. Spermatozoizii nu traiesc in contact cu aerul mai mult de 10-15 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita, nu ai pentru ce sa-ti faci griji. Nu va fi vorba de nici o sansa:-) insa, pe viitor ai mai mare grija:*

| Hakuouki a răspuns:

Felicitari pentru initiativa, posibil ca spermatozoizii sa fi "crapat" de ceva timp, dar fa un test de sarcina totusi, ar fi amuzant sa fi ramas, macar daca faceai ceva laughing

| Madayna a răspuns:

Stai linistita ca nu ai de ce sa-ti faci probleme, nu esti insarcinata.

| bbu2eugen a răspuns:

Nu ai sanse.

| lucifer12345678 a răspuns:

Este de apreciat dorinta ta de a ramane virgina.BRAVO.
in ce priveste sarcina, stai linistita, nu sunt sanse ca spermatozoizii sa traiasca atat.
dar pentru igiena ta, de ce nu te-ai spalat pe maini dupa? erai pe afara pe undeva?

| Florea_Lucian_1984 a răspuns:

Te dor sânii din cauza excesului hormonal din corpul tău(lucru normal la aceasta vârsta) nu este nici o șansa sa fii însărcinata chiar dacă t-ai pune sperma cu polonicul pe labii atâta vreme cât ești virgina. Ai putea sa vizitezi totuși un medic(nu e nevoie de prezenta părinților) sau ai putea sa faci un test de sarcina acasă la o prietena ca sa poți sa dormi mai liniștită. Multa sănătate.

| mihai69 a răspuns (pentru Florea_Lucian_1984):

„... nu este nici o șansa sa fii însărcinata chiar dacă t-ai pune sperma cu polonicul pe labii atâta vreme cât ești virgina..."
===
Dacă te ghidezi după „regula" asta și în viața reală, o să ai la un moment dat o (foarte) mare surpriză - himenul nu e un DOP, spermatozoizii trec bine-mersi prin el!

@Scumpadomnisoara tu stai liniștită - după atât timp, chiar și dacă nu s-ar fi uscat sperma, spermatozoizii din ea ar fi fost leșinați cu toții de mult timp. N-ai nicio șansă de sarcină.

| Scumpadomnisoara explică:

Multumesc tare mult, pe viitor voi avea mai multa grija ce fac, sau unde pun mana laughing

| mihai69 a răspuns (pentru Scumpadomnisoara):

Să folosești mânuși, da? rolling on the floor