| šρяίηģ a întrebat:

Am o mare problema. Prietenei mele ii place de un baiat, si din cate si-a dat seama si el o place. Aici intervin eulaughing Deci, trebuie sa il intreb daca si el o place si nu vreau sa il intreb direct. Cum sa il abordez? Fundita mare!laughing

6 răspunsuri:
| šρяίηģ explică:

Eu il cunosc pe baiat! si nu pot sa il pun pe prt lui cel mai bun sa il intrebe deoarece i-ar zice ca eu l-am intrebatstraight face.

| deniisa a răspuns:

Buna! Pai poarta o discutie cu el si condu discutia asfel inca sa ajungi la prietena ta si vezi ce reactie are cand aude numele ei. Eventual il intrebi mai discret ce parere are despre ea. Bafta :*

| Claudia_1526 a răspuns:

Faci rost de id lui, pui o poza cu tine si cu prietena ta la avatar, ii zici sa faceti schimb de poze, tu... evident ii dai poza de la avatar, si il intrebi ce parere are despre fata de langa tinewinking

| emoista a răspuns:

Pai incepi un subiect si iti amintesti o faza tare cu ea si atunci iti amintesti o amintire cu ea ii zici si incerci sa faci cumva sa pui intrebarea dar eu cred ca ca mai usor sa pui un baiat sa faca asta si sai zicprietenei tale,, uite nu'i asa ca e draguta aia? "" dar sa fie un baiat care poate pastra un secret laughing

| ēน a răspuns:

Pai de exp pune-l pe prietenul lui cel mai bun sal intrebe el daca o place pe prietena ta si nu stiu mai gasesti tu:d

| vitaminutza a răspuns:

Eu zic sa. i rupi in bataie pe amandoi