| alessia a întrebat:

Deci...imi place un baiat si stiu ca si el ma place.nu ne cunoastem de foarte mult timp...love struck dar problema e ca nu as avea curaj sa ma combin cu el.[nu e prima data cand imi fac un prietentongue]. pur si simplu.thinking nici eu nu stiu de ce, sincerstraight face. Eu nu pot sa`mi explic faptul.nu am mai patit asa niciodatahee hee.
1. Voi ce credeti de ce?
2. Sa o fac sau nu?hee hee [adica sa ma combin sau nu?]laughing

Răspuns Câştigător
| Fly_2479 a răspuns:

Treci prin aceeasi perioada prin care am trecut si eu acum doua saptamani
daca sti ca te place si tu il placi combinativa pentru ca nu ai nimic de pierdut. vorbesc din propia experienta eu sunt de doua saptamani cu prietenul meu [nici eu nu am avut curaj dar mi-am facut]si ne intelegem de minune!
merita sa incerciwinking

2 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Mai intai incearca sa il cunosti, mai iesi cu el prin parc, in oras undeva. sa vezi si tu cum se comporta, ce fel de pers e etc.
si dupa aceea puneti problema daca vrei sau nu sa fi cu el

| Stephanie_4214 a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat asa ceva ...si am cerut sfatul prietenilor si in cele din urma am ales sa fac acel pas si sa ma combin cu baiatul respectiv.Nu ai ce sa pierzi daca tie iti place de el si lui ii place de tine.Succes:*