| Miasan a întrebat:

Am o mica problema cu prietenul meu. suntem impreuna de 1 an jumate in ultima vreme e foarte rece cu mine distant ma acuza de lucruri ireale...chiar nu stiu cum sa mai reactionez. Tin sa mentionez ca nu mi-am inceput inca viata sexuala desi am vrut, "toanele" astea ale lui m-au facut sa ma razgandesc dar nu cred ca asta ar fi motivul certurilor voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Dupa atata timp, s-ar putea sa fie totusi asta motivul, dar probabil te iubeste si nu vrea sa iti recunoasca asta. E mare lucru sa se gandeasca o fata ca vrea sa o faca (si trebuie sa fi fost bucurie si pentru el), dar ca te-ai razgandit inapoi... a fost nasol. Tre sa discutati (nu in contradictoriu) despre asta.
Spor!

2 răspunsuri:
| Didiy a răspuns:

Lucrurile ireale de care te acuza se invart intr.o zona sexuala? daca da probabil isi doreste sa o faci cu el...dar mai exista posibilitatea ca el sa isi fi gasit pe altcineva.dk vreodata ajunge sa iti spuna ca vrea sa o faca cu tine ar trebui sa te gandesti foarte bine la asta si sa o faci numai si numai daca simti si daca iti doresti asta,nu raspunzand la presuni facute de el, iar daca tu ii spui ca nu vrei iar el tot insista, atunci e cazul sa.ti gasesti pe altcineva big grin happy

| Miasan explică:

Am 19 ani el stie ca eu sunt virgina...si a spus ca asteapta si el momentul cand ma simt si eu pregatita dar nu stiu ce-i in mintea lui ma gandesc ca poate are probleme personale in ciuda faptului ca avem o relatie foarte deschisa unu fata de altu si vb orice nu stiu am senzatia ca-mi ascunde multe lucruri...si nu era genu asta de persoana de asta iau ca optiune si faptul ca poate a gasit pe altcineva