| byanka32 a întrebat:

Am o mica problema ..de cateva zile ma intalnesc mereu cu un baiat ca de varsta mea posibil sa fie chiar si cu doi ani mai mare, se uita in continuu la mine fara sa rada sau sa ma priveasca cu rautate, dar peste doua zile ma suna cineva cu numar necunoscut...si spune ca ma cunoaste sau merg pe strada mancand inghetata etc. iar el ma suna si imi spune : Nu mai manca inghetata vei raci! Ma Urmareste! ce sa fac? oare sa merg la politie?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Incearca intai sa vorbesti cu el daca zici ca sti pe cineva care te urmareste incearca sa rezolvi fara sa implici politia deocamdata daca vezi ca nu te lasa in pace atunci ia masuri mai drastice

2 răspunsuri:
| Bleahhhhhh a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa mai mananci inghetata! Poate dispare...

| byanka32 explică (pentru Bleahhhhhh):

Orice as manca....nu e vorba doar de inghetata