| HaS4 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare dc oare cand am fost la strand am stat pe 1 seslong si o fata era langa mine si ma tot uitam la ea iar ia cand se uita la mine ma uitam in alta parte dar nu stiu cum se face ca de 4 zile o intalnesc mereu pe acceasi strada? la acceasi ora? dar pot sa recunosc o placem putin

Răspuns Câştigător
| Danyy38 a răspuns:

Poi te duci la ea fain' frumos si o scoti la un suc fara frica ca nu musca(cred) doar daca e nimfomana si daca iti merge crd ca te descurci si nu uita cere'i nr de telefonwinkingwinkingfunda?

2 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Si de ce nu vorbesti cu ea? Ce astepti sa se bage ea cu tine in seama? Daca iti mai place de ea, ar fi pacat sa nu vorbiti. Macar incearca, salut-o, intreab-o ce face...te descurci tu.

Numai bine!

| HaS4 explică:

Av multumesc pentru raspuns