| IamJoKeR a întrebat:

Am o mica problema. De fiecare data cand cunosc pe cineva o data ce vorbesc cu ea si ajung sa ma atasez de ea ajung intr-un final sa sufar. Am cunoscut pe cineva in ianuarie si am vorbit cu ea si imi promitea marea cu sarea, a avut niste probleme in familie, am fost langa ea mereu si acum cand trebuia sa ne vedem imi zice ca nu poate ca este in oras si am dat de ea intamplator intr-un parc in care ma aflam cu inca un amic. Ea ma minte in tot acest timp ca e singura si ca vrea sa ne vedem si ea ma insala. Deci nu mai suport, asa patesc de fiecare data cand cunosc pe cineva prin intermediul cunostintelor sau pe net.
Ce ar trebui sa fac ca sa nu mai sufar atat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa mai fi atat de tolerant, suferi atunci când o lași omu sa o rupa de tine cum vrea el.
De acum încolo nu mai întreba pe vreuna când vrea sau daca vrea sa va vedeți, DACA NU INTREABA EA, nu o mai faci. Una care e interesata de tine, crede-mă că o să te întrebesEA când și cum puteți să vă vedeți, nu trebuie sa miști un deget.

Îți faci o lista cu ce accepți, și ce nu accepti de la o femeie. Și o tii minte de fiecare data, nu trebuie sa te aștepți să găsești perfecțiunea dar trebuie sa respingi din ce in ce mai multe tipe daca nu sunt pe aceeași lungime cu tine, și se poarta exemplar cu tine. Cu asta probabil ar trebui sa respingi dintr-o 100 vreo 80 din start, pentru că nu corespund cu cerințele tale. Dar întâinte trebuie să știi ce cauți, de la a la z și să fie și realiste chestiile astea.

Apreciazatate mai mult că persoana și da ți seama că meriți mai mult decât așa ceva, numai tu te-ai chinuit fara ca ea sa nu facă mai nimic, și în plus este și iresponsabilă pentru că nici măcar nu ți-a spus ca e cu altcineva.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Să fi mai atent la persoana pe care o iei langa tine, sa fi mai atent la comportamentul persoanei si sa nu te mai atașeze si încerci repede in oricine.

| alexalx1234 a răspuns:

N-ai ce sa le faci. Sunt experte la minciuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai da Batman Batman

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Nu mai pune la suflet ca in viata daca n ai bmw iti iei. Asta conteaza