| onuku a întrebat:

Deci ...colegul meu de clasa se uita foarte insistent la mine, imi zambeste si sta numai pe langa mine in pauza si odata m-a luat in brate(asa din senin). Ma place? Daca da:Ce asi putea face? Adevarul e ca si mie imi cam place de >el...happy:"? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Roxidd19 a răspuns:

Da! Cu singuranta te place...Pai il poti intreba sau cand iesiti afara stai pe langa el si...happy Baftaa:X

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu, in mod sigur (sic!) nu te place. :p
Poi, sa-i raspunzi cu aceeasi masura?

| Narcis2007 a răspuns:

Da...ai putea sa vorbesti cu el

| ImHereForYou a răspuns:

Cum ce ai putea face?:O:O:O
Sa te duci la el...sa-l intrebi daca te pl sh daca zice da...il intrebi "vrei sa stai cu mine?"

| Bridgit a răspuns:

Bine este clar ca el este nebun dupa tine.Ar trebui sa il intrebi daca zice ca da pati sa il intrebi daca vrea sa fie impreuna cu tine.Dar eu subt super convinsa ca lui ai place de tine deoarece se uita la tine mereu iti zambeste mereu si daca ati place si tie de el. Incearca poate ai o sansa sa fi impreuna cu el.Si incearca sa nu ai prea mari emotiile