| Dєєค a întrebat:

Am o micuuta problemalaughing Si va rog sa scuzati categoria:* Deci faza este ca seara mi se face somn prea repede. Poate ca vi se pare stupid ca nu vreau sa ma odihnesc, dar de exemplu aseara pe la 1 o prietena a zis ca are ceva important sa imi zica si ca vrea sa ma sune si am vorbit pana pe la 2 si imi era prea somnn. Nu stiu ce naiba sa mai fac ca sa pot sa rezt pana pe la 3-4. Cafea beau dar degeaba. Si mereu dorm pana pe la 1 dupa-amiaza deci nu e vorba ca ma culc la 2 si ma trezesc la 8. Cateva metode sa alung somnul?laughing Multumesc muult!

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Saluut deea! nu sti cu tine dar eu de la cola nu dorm nici impuscatlaughing bea mult cola sa vezi daca merge si la tine! dar cola original nu american sau pff! bafta

6 răspunsuri:
| BeBebuu a răspuns:

:Oio ma chiunui sa ma culc si eu devreme si nu pot. Dabea p la 4, 5 ma ia somnu sigh si dorm pana la 1, 2.
Eu zic sa incerci sa te culci normal.sau p la 1, 2 asa si sa iti pui ceasul sa sune la o ora care vrei tu de ex 10.si daca faci asa cateva zile se va obisnui organismu tau si o sa te trezesti la ora aia si fara ceas crede-ma mergebatting eyelashes

| alina44 a răspuns:

Pai daca ai avea ce sa faci nu ti-ar fi somn. distractia alunga somnulwinking

| Fericire04 a răspuns:

Wooww`. asta da problemaaa`-)) Poate te obosesti prea tare in timpul zilei cu cevalaughing. Antisomn` ceva nu prea stiu`. decat probabil cum zici Pufulete. mult mult Cola si No Stress`laughing.
P.S: Dragutsa problema ai laughing

| jeleuriursuleti a răspuns:

Eu nu stiu cum sa adorm mai devreme sa ma pot trezi devreme sa nu mai dorm pana la 12. Dar se pare ca lumea e vesnic nemultumita. Nu bea cola pana nu mai poti ca e nesanatoasa. Cafeaua da dependenta. Culca-te la cat adormi si pastreaza stilul de viata sanatos, cand incepe scoala n-ai sa mai poti de oboseala. have fun!

| Piersicutza a răspuns:

Nu cred ca aceasta problema se poate rezolva! scuze

| Aneetteee a răspuns:

Eheerolling eyes eu deabi adormhappy deabi la 4 si cevarolling on the floor. Cola si Cafeaua nu merg la mine.Cand eram la scoala, ma trezeam noaptea, beam cola si ma puneam iar sa dorm. Si, anti-somn nu prea stiu. Eu ascult muzica si stau cu gandul la ea, sau dansez, fac poze, si uite asa trece timpul.Si iar vine ora 4-5 si ma ia somnul rau de tot.winking