| Hexiled a întrebat:

Salutare, nu stiu daca e de la ceva anume, insa am o stare de somn pe care nu o aveam pana acum. Ma culc seara cam pe la 21:30 ma trezesc la 7, iar deja de pe la 12/1 dupa-amiaza deja imi este somn. M am culcat si dupa amiaza 3 ore, iar apoi la 9 m-a luat din nou somnul.
ZzZzZz am 18 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai astenie de primavara!

Răspuns utilizator avertizat
| tehno125482 a răspuns:

Probabil e dela sters!