| Anablondyi a întrebat:

Am o nelamurire! legta de prietena mea (nu e prietena mea cea mai buna dar ne intelegem fain) deci de cateva luni are un prieten >Fata asta e genul de fata timida si retrasa dar frumoasa si de aia a avut succes la baieti:X:X dar de o vreme cred ca incepe sa minta- Deci, avand in vedere ca e o fata la locul ei si ca e timida si cuminte, dde ceva timp ne spune unora dintre fete, cu care se intelege cel imi bine, ca ea s-a f***T cu pr ei dar doar in fund si acum cateva zile ne spune prietenul asta a ei ca a reusit sa o dezvirgineze straight facestraight face si ca acum cateva zile au facut-o pe bune straight facestraight face nimeni nu o crede pe aceasta fata- si vrem sa aflam adevarul despre ea, pentru ca nimeni nu o crede in stare de asa ceva. cer este ca vrem sa ii intidem o cursa si sa vedem daca minte si ei si prietenului ei! va rog ajutati-ma cu vreo solutie prin care as putea sa aflu adevarul despre ea! nu suport sa fiu mintita si nici nu las pe nimeni sam a mintabatting eyelashesnu o sa o las pe aceasta fata timida sa ma minta:X:Xdau funda la cel mai bun raspuns:X:X

Răspuns Câştigător
| StillLoveU a răspuns:

Draga mea nu stiu km cat de fain te intelegi u cu ea dar stiu ca esti foarte invidoasa. si faptul ca si-a pus-o cu prietenul ei nu cred ca e problema ta sau al cercului de prieteni c face si cu cine. si faza cu kpkna mai bine t linistesti. ce ai simti sa ti se intinda tie o cursa si nca kzi de fraiera?
gandeste-te bine la asta ca dk o tii in continuare asa o sa ramai fara prieteni...

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o problema. Se numeste lipsa de educatie si obraznicie. Cu ce drept te bagi tu in viata ei personala? Ar trebui sa-ti fie rusine!

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu cred ca nu e treaba ta ce face. Oricum nu era ea obligata sa-ti spuna ce a facut ea cu prietenul ei cand erau singuri. Chestiile astea nu prea se discuta, poate doar cu cea mai buna prietena, dar nu cu toate colegele/amicele. Deci, lasati-o in pace, ca nu e treaba voastra daca a facut-o ea.

| sofia_8041 a răspuns:

Deci serios acum chiar nu vad de ce te intereseaza pe tine daca ea facut-o sau nu.Si nici nu inteleg de ce ti se pare ca asa de ciudat ca facut-o cu prietenul ei.Doar pentru ca e timida? Crede-ma ca fetele care par timide in realitate nu au deloc timiditate in ele mai ales in dormitor.
Parerea ma ii sa o lasi in pace sa-si vada de viata ei si tu de a ta.Probabil chiar a facut-o cu prietenul ei si daca i-a placut si nu regreta bravo ei! tu chiar nu ai de ce sa te bagi in viata ei, gandeste-te doar ca nici tie nu ti-ar placea sa se bage cineva in viata ta si sa incerce sa fale daca mai esti sau nu virgina.

| Debb a răspuns:

Fiecare om care aude ceva legat de acest subiect ar fi in stare sa controleze persoana aia si in c*r sa se asigure. GRESITI!
Cu ce te afecteaza pe tine dezvirginarea ei? Pune-te in locul ei. Cum ar fi sa o faci cu prietenul tau, sa ii marturisesti prietenei tale, apoi un intreg cartier sa caute dovezi. Respecta viata persoanala a omului!

| InoKo a răspuns:

Vezi tu.adesea nu ne asteptam la ceva din partea cuiva. E adevarat, ce treaba avem noi cu altii. Daca te minte, inseamna ca esti pe locul mai secundar.Si daca nu are incredere in tine inseamna ca nu trebuie sati bati capul pentru ea. Dar ai putea sa o testezi.Nu mintind-o, dar dezvoltindu-ti simtul de observatie. Daca e intelegi cu ea, trebuie so observi ca minte. Fara sai stabilesti o cursa. Daca se lauda cu succesul ei, inseamna ca a facut-o.Intro buna zi o sati zica care e adevarul.Pe tine nu trebuie sa te intereseze asa tare.Am fost si eu in situatii de astea, si m-am luptat pentru dreptate dar naa...cu nici un folos, am pierdut timp si nervi degeaba. Tipei ii placea sa ma minta.Asa ca vezi si tu.ca ai trecut pe categoria second hand si nu te lasa calcata in picioare de ea.Laso o perioada asa mai moale.si ea o sasi arate cine e.