| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelamurire:Nu imi este rusine so spun!

Ieri m-am masturbat si ma masturbam tare, si dintr-o data ma pomen cu sange pe maini, a curs foarte mult sange si azi a curs cand am verificat sa vad daca s-a rupt ata sad

nu stiu de ce curge sange asa mult?

cand dau sa vad daca s-a rupt ata imi curge din nou mult sange sad

Si nu vreau raspunsuri de genu esti un prost sau chesti de genu eu vorbesc foarte serios!
nu stiu daca sa rupt ata!
Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca provenienta sangelui este una singura si anume dintr-un vas de sange lezat in momentul ruperii frenului (atei). Singurul lucru de care trebuie sa ai grija in perioada zilelor cat va mai continua sangerarea este mentinerea unei curatenii impecabile pentru a evita o eventuala infectie. La nevoie poti sa folosesti unguentul Baneocin. Va trebui sa te astepti ca pe viitor dupa ce se va vindeca rana, sensibilitatea glandului (a capului) sa scada considerabil ceea ce va diminua mult placerea resimtita in momentul efectuarii actului sexual. Sanatate.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la medic sa vada ce ai, preferabil la spital

| RAY a răspuns:

Totusi sa ai grija sa nu te infectezi, ar fi bine sa mergi la dermatolog

| Lawliet14 a răspuns:

Probabil s-a rupt ata. Daca nu-ti trece, trebuie sa mergi la urgente ca sa-ti opreasca hemoragia (e posibil asa ceva in cazul ruperii atei?).

| lucifer12345678 a răspuns:

Ce poate fi decat ca s-a rupt ata.stai linistit.fa-ti igiena cum trebuie si asteapta sa treaca.dar nu te mai masturba pana nu trece