| RoadToAnime a întrebat:

Ma masturbam si m s-a rupt pielea aia curge sange peste tot... e grav? AJUTOR

9 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Strânge-l într-un borcan, o să ai nevoie de donații.

Răspuns utilizator avertizat
| Public22 a răspuns:

Stai linistit, nu e grav. ti s-a rupt pielita aia, adica poti sa-ti decalotezi penisul maxim. o sa-ti treaca!

| IMPLICAT a răspuns:

Cu ce vrei sa te ajutam noi de aici?

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Dacă se întâmpla asta cu două săptămâni în urmă strângeai sângele într-un borcan, îl donai şi mergeai pe gratis la Untold... Dacă nu i-ai dat în cap când o trebuit...

| CapraSexy a răspuns:

Du-te la un stomatolog.

| KARAPAPELNITA a răspuns:

Nu te panica, trece durerea f repede si se vindeca, cu alifie de galbenele cu propolis!