| Iwannafuckyouintheass a întrebat:

FUNDA! Cum ii spun iubitului meu ca nu mai sunt virgina? M'am masturbat azi si mi-a curs sange... El imi zicea cand facea chestii de genu, numai ca mie imi e rusine si vine in seara asta la mine si nu stiu ce sa fac. M'a sunat si m'a intrebat de ce vorbesc ciudat adica isi da seama ca am ceva...

am 15

7 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Mai esti virgina draga din punct de vedere psihic! nu te-a atins nici un baiat pana acum. dar, daca zici ca ti s-ar fi rupt himenul, ce ti-ai bagat? stiloul?laughing dar gandeste-te ca altora li se poate rupe din cauza unor sporturi de performanta sau din alte motive! sau la unele sa le curga sange cand li se rupe sau nu. de ce te ingrijorezi? puteai s-o gandesti inainte sa te apuce "nebuneala"! de ce nu te-ai culcat cu iubitul tau daca tot ai vrut sex? ce proasta esti pe bune! ai un prieten langa tine si tu te masturbezi? daca nu mai vrei sa fi virgina era de ajuns "obiectul" lui! acum poti sa-i spui ca ai vrut sa incerci si tu senzatii tari, si ca ti s-a rupt himenul. daca te iubeste te crede. si orcium daca vrei s-o faci cu el va vedea ca mai esti "virgina"! (adica te va durea si nu ti-o poate baga toata din prima! pe romanestelaughing ) este si partea psihica in procesul asta nu doar fizica! esti virgina!

| AenefLove a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l inviti la o discutie in care sa-i spui adevarul si sa ajungeti la un consens.In primul rand nu trebuie sa-i ascunzi pentru ca, dupa cum ai spus si tu el simte ca ceva nu e in regula si asta ar putea afecta relatia voastra.In al doilea rand am vazut pe aici ca cineva ti-a spus sa-i spui ca ai fost violata cee ce iar e o greseala.Adica,gandeste-te ce ai face daca ti-ar spune sa te duci la politie sa reclami violul.Pana la urma si masturbarea e un lucru fireesc pe care majoritatea persoanelor il fac.
Asa ca sfatul meu este sa vorbesti deschis cu el si sigur o sa te inteleaga.
Succes si sper ca te-am ajutat!

| Ferra a răspuns:

Spune-i adevarul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai normal ca nu e simplu. De ce te ar crede?

| freakazoid a răspuns:

Pai si altfel ce ai putea sa-i zici sa iesi bine? Poti sa te victimizezi si sa-i spui ca ai fost violata, ai putea sa-i spui ca ai mai avut o relatie inainte de el si ca ti-ai pierdut atunci virginitatea, ai putea sa-i zici ca l-ai inselat cu cineva sau ai putea sa-i zici adevarul, cam astea sunt optiunile tale.

| 220V a răspuns:

Dupa nume se vede ca e vrajeala si ca esti baiat, dar astia care ti-au raspun nu si-au dat seama