| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
Am o nelamurire:Nu imi este rusine so spun!
Ieri m-am masturbat si ma masturbam tare, si dintr-o data ma pomen cu sange pe maini, a curs foarte mult sange si azi a curs cand am verificat sa vad daca s-a rupt ata sad
nu stiu de ce curge sange asa mult?
cand dau sa vad daca s-a rupt ata imi curge din nou mult sange sad
Si nu vreau raspunsuri de genu esti un prost sau chesti de genu eu vorbesc foarte serios!

Răspuns Câştigător
| MoxiMonny a răspuns:

Ti-ai rupt ața de tot. Mai știu pe cineva care a făcut așa si i-a curs o săptămana nu este o treaba de medic, nu-ti va da nimic n-are ce să-ți faca, tu stai linistit. Fundă?

| anonim_4396 explică (pentru MoxiMonny):

E cam naspa gandul ca este ceva grav!
sper sa fie ceva normal
sa vad ce raspunsuri mai primesc si creca tie ti-o voi da

| anonim_4396 explică (pentru MoxiMonny):

Da asa este s-a rupt dar nu chiar de tot mersi mult :*
chiar m-ai ajutat mult macar psihic

8 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Just go to a frikin' doctor.

| Alcyon a răspuns:

Du-te la doctor.

| Danysan a răspuns:

Amice cand se rupe ata curge atunci si inceteaza, dar la tine e altceva.E posibil sa iti fi produs o ruptura de tesut sau sa fi cauzat o rana interna. Stai linistit si nu te mai Masturba.Vezi daca se intampla asta si cand mergi la Baie si daca nu inceteaza mergi la medic.Totusi e posibil sa fi produs o intindere sau un fel de rupere al Atei dar nu in totalitate. Daca nu se rupe de tot din prima e nasol, de aceea este recomandat sa ti se rupa in timpul contactului sexual -doare mai putin si e si Pasiunea care te face sa nu mai dai Importanta.Vezi cum se comporta si daca nu se opreste mergi la Medic.

| anonim_4396 explică (pentru Danysan):

Da si am un mic disconfort uneori! sper sa nu fie nimic grav

| Kalla a răspuns:

Cei de pe TPU nu pe pot ajuta cu asta.Du-te la doctor.

| HaHaGirl a răspuns:

Medic,un medic te va ajuta, este o problema medicala, nu are nimeni de unde sa stie ce s-a intamplat cu tine, nu esti prost esti doar ingrijorat, cam deodata...