| Cdzgariat a întrebat:

Am o nelamurirehappy. Stau cu un baiat de 5 zile.Cand ne-am vazut face to face mi-a zis ca sunt foarte draguta, si ca ii place de mine. Dupa 5 intalniri ne-am sarutat.[Vroia sa ma sarute si la prima intalnire dar eu nu l-am lasatwinking]. De o zi tot eu intru cu el in vorba.De ex. azi a intrat pe mess a stat 5 min. apoi a iesit.Nici macar nu m-a intrebat ce facwaiting? Oare de ce:-

9 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Poate era ocupat, a intrat pe mess doar din obişnuinţă sau nu avea chef de vorbărie. Încetează să mai crezi că pentru simplul fapt că nu te-a băgat o data în seamă pe mess, şi-a pierdut interesul.Chestia asta este valabilă doar dacă incidentul se repetă.
Numai face din ţânţar armăsar şi învaţă să te bucuri de părţile frumoase ale relaţiei voastre, de complimentele pe care ţi le face şi nu te mai frământa pentru atâta lucruwinking.
Baftă şi Crăciun Fericit!

| Rockart a răspuns:

Poate nu a avut timp. A avut treabă sau ceva... Şi tu acum. Nu cred că te evită, poate s-a grăbit sau pur şi simplu nu a văzut că eşti online.

| ioanapantea a răspuns:

Poate asa este el indiferent. Incearca sa vorbesti cu el si fa-l sa-ti explice situatia. Sau poate nu a vazut ca esti online. Oricum relatia este doar la inceput nu te astepta la altceva. Bafta!

| Alysée a răspuns:

De trefla! lasa-l liber si nu te implica asa de repede daca o sa vrea cv sa umble el dupa tine.

| TechnoCocktail a răspuns:

Poate vrea sa se desparta de tine eu asa fac intru pe mes nu o bag in seama si ea se supara si ne despartim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil! a iesit k nu a avut timp sati scrie! sau cine stie din ce cauza! k baietii citeodata is cam zapaciti! prefera uneori sa fie singuri, sa nu fie deranjati! dar le trece! in orice caz tu intrebal, insa nu incerca sal saturi cu sms! pe ei asta ii irita!
succes! pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate era suparat dintr.un motiv si ca sa nu se descarce pe tine a ales sa iasa de pe mess...Pwp:*

| anaderol29 a răspuns:

Pai poate a fost foarte ocupat.eu zic sa il intrebi daca este suparat sau daca il deranjeaza ceva...sa vorbesti cu el deschis;-)

| anaderol29 a răspuns:

Poate a fost ocupat...eu zic sa vorbesti deschis cu el si sa il intrebi daca e suparat sau daca are ceva sa iti zica:-D