| 123321_6057 a întrebat:

Am o plobleme. Vreau sa fac dragoste cu prietena mea dar chind ajunge vorba de asta ea spune ca e mica, ce sa fac eu ca sa o conving?

15 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca nu are macar 16 ani,da,e mica.
In plus,daca nu vrea,nu o obliga si nici nu o mai presa, o lasi cu traume, ce naiba?! Ai 15 ani,habar nu ai cum sa te comporti cu o fata, nu stii sa respecti, asa ca las-o mai moale cu relatiile ca inca nu e timpul.Sa nu mai vorbim ca nu ai habar ce-i aia dragoste la varsta ta.
PS:Mai intai invata sa scrii, apoi apuca-te si de sex.

NOname
| NOname a răspuns:

Daca fata iti spune clar si raspicat, ca nu e pregatita, ca nu vrea sa-si inceapa viata sexuala, ca e prea mica pentru asta, de ce s-o manipulezi si s-o fortezi sa faca ceva impotriva vointei sale?!
Daca o iubesti (desi dupa aceasta intrebare imi vine greu sa cred), iti folosesti frumos manutile alea doua (si capul, cel de pe umeri) si o astepti.
Iar daca nu tii la ea, las-o in pace! Cauta-ti alta, care va fi dispusa sa-ti satisfaca fanteziile sexuale! Succes!

| ascovit a răspuns:

Cum ce sa faci, este un plan cam complicat, insa o sa mearga, dovedeste-i ca o iubesti, nu o mai presa ca vrei sa faceti sex, si spune-i ca o sa o faceti cand o sa se simta ea pregatia. Si duopa cativa ani, o sa accepte, cred, accepta-i cerintele, aaa da, si cand os a se simta pregatita, nu uita de prezervatiz[-x

| Азбука a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Las-o pana ce va simti ea ca este pregatita sa faca acest lucru.

| ynna93 a răspuns:

Daca o iubesti o sa astepti pana iti zice ca este pregatita.winking

| anca174 a răspuns:

Poate chiar e mica si inca nu se simte pregatita, ce ar trebui sa faci e sa mai astepti un pic altfel fata ar putea crede ca vrei numai sa te culci cu ea si s-ar putea sa te paraseasca.

| BroascaCuElice a răspuns:

Pai poate nu e pregatita pentru asta:]

asa ca nu mai insista o sa creada ca stai cu ea doar pentru asta:]

mai asteapta:]

| UnuAltu a răspuns:

Du-te si bagati pola intr-o sticla. si mai asteapta

| DiamondEyes a răspuns:

Mah,da n-ai ce face?
Pune naibii si invata gramatica limbii romane si mai lasa naibii sexul!

| AlecsA_5738 a răspuns:

Nu o poti obliga, chestia asta se poate face doar atunci cand amandoi vreti asta ...nu doar tu. si ea se simte obligata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă mir cine te-ar putea iubi cu scrisul ăsta.
O aștepți. Simplu.

| florin223 a răspuns:

Sunt multe firme care cauta baieti sa distribui reviste in cutii postale pliante etc spre exemplu daca distribui pliante primesti 50 de lei pe zi in o saptamana ai face bani necesari

| BruneTh a răspuns:

Lasa,ma fata. Poate o vrea cand mai creste depinde si cati ani are daca e trecuta de 17/18 inseamna ca se face preoteasa sau doamne fereste vrea sa se calugareasca.

| Roxiy a răspuns:

Depinde...cred ca ar trebui sa staui toata ziua pe capul ei ca trebuie sa apcepte ...sau spune-i (in gluma) ca este obligata

| 123321_6057 explică:

Ms de raspuns eu nici o data nu am preasto, ajungea vorba asa nu de noi nu i-am zis ca hai sa facem dragoste etc. Ea are 16 ani, e mai mare putin de chit mine!