| Zoosk a întrebat:

Salutare TpU, am o mica problmea.
Prietena mea doreste sa facem dragoste pentru prima oara in relatia noastra.Am incercat sa facem.Iar cand ea m-a vazut ca vreau sa folosec prezervativ nu a fost de acord pentru ca cica "Strica placerea iubire".Ce ar trebui sa fac sa o conving sa ma lase sa folosim? Deoarece am 16 ani si nu sunt pregatit sa devin tata. laughing.

Răspuns Câştigător
| Boy91 a răspuns:

Ea ar trebui sa fie aia care sa zica sa folositi caciulita, fetele in ziua de azi nu se mai gandesc la riscuri numa sa faca sex, daca nu-i curioasa dai la buca vere

11 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

De unde stie ea ca strica placerea? a mai facut-o inainte de tine? ii spui ca fara prez nu faci si gata.nu are minte. vrea plod de acum? doamne...

| Dizzyz a răspuns:

Vezi-ti de scoala!
Sunt sigur ca nu o sa-mi urmezi acest sfat intelept dar SEXUL nu e de tine.
Ma-jo-rat(atunci fa daca nu vrei sa fii tata la 16

| Azµre a răspuns:

Fute-o în fund fără prezervativ dacă vrea, barem așa știi o treabă că nu o lași însărcinată.

| Lilianalili a răspuns (pentru Azµre):

Esti geniallaughing))

| Azµre a răspuns (pentru Lilianalili):

Mentalitatea acestor copii depășește orice imaginație... La 13 ani vorbesc de sex ca și cum ar fi un lucru banal, la 16 deja se cred maeștrii în ale kamasutrei, mă mir pe la 20 de ani ce-or mai face?! Schimbare de sex...

| Reyko95 a răspuns (pentru Azµre):

O sa isi puna 2 penisuri ca am auzit ca Americanii fac Organebig grin

| Lilianalili a răspuns (pentru Azµre):

La 20 sunt actori...

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Ai putea sa ii explici frumos si incet [pe intelesul ei mai clar] ca daca nu folositit prezervativ ar putea ramanae insarcinata si isi distruge toata viata pentru ca este prea tanara sa fie mama si tu la fel pentru a fi tata...
ai mai putea sa o convingi sa ia anticonceptionale [dar de fata cu tine sa nu o arunce sau sa zica ca a luat ]
Daca nici asa nu vrea... pe la spate smug

| Possible a răspuns:

Dupa cate inteleg ea are experienta mai multa decat tine si as zice ca e si mai mare ca varsta, asa e? E evident sa si-o doreasca fara, e cu totul altceva.

| KatnisssssssssMe a răspuns:

Explica=i riscurile nefolosirii prezervativului. poate asa o sa inteleaga

| byabiitza a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa o canvingi sa il folositi deoarece la varsta asta tata nu suna prea bine.