| Mirel95 a întrebat:

Cum o conving pe prietena mea sa accepte sa facem sex?
Vreau sa mentionez ca si ea isi doreste, dar are o mica retinere. Ofer funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prima data propune-i sa accepte si sa faceti tot felul de jocuri erotice printre care si petting. Daca vei reusi sa prestezi un petting "meserias" poti fi sigur ca ea va fi cea care se va urca peste tine si te va ruga sa intretineti cat se poate de rapid si sex real. Succes.

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da-i papucii si cauta alta mai copata la minte.

| RAY a răspuns:

Daca nu vrea asta e, te milogesti aiurea de o virgina, nu a facut-o deja cu multi si tu stai ca fraierul si o implori, nu o atragi asta e adevarul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Arata-i cat de mult o iubesti si ai rabdare.

| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste cu ea si poate o convingi sa faceti sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 100 de votca, uita si ca exista....sau duce mult la bautura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o convingi sa nu faca sex cu tine. In general, femeile reactioneaza invers.

| Mirel95 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca e cazul si de data asta

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Mirel95):

Frate habar nu ai cum se schimba muierile la 90 de grade, ia incearca sa ii respingi atingerile, fii indiferent, va veni in patru labe sa iti pape ciucurelulwinking

| Eduard196 a răspuns:

Daca are o retinere inseamna ca ar trebui sa o lasi cu asta. Nu de alta dar stii ca unul din regretele femeilor este ca au pierdut virginitatea cu cine nu trebuie? Nu vreau sa te superi pe mine dar nu cred ca e cazul sa o iei de acum cu asta. Nu de alta dar tu nu ai ce pierde. Ea da(virginitatea).

| FabyAlaDeLaKarrfur a răspuns:

Iti bagi acadele in dick

| Mirel95 explică:

Probabil ca daca ti l arat sari pe el