| Forevăr a întrebat:

Am o prietena care e impreuna cu un baiat happy. Prietenul ei vine la scoala sa isi vada prietena, normal big grin. Cand vine prietenul ei din senin apare o fata care e foarte apropiata de prietenul prietenei mele big grin. Credeti ca e o relatie de amicitie sau ceva mai mult? Prietena mea cand o vede pe fata aia ca se apropie exagerat de mult de prietenul ei se enerveaza. Cand vine fata aia langa prietenul prietenei mele, el, chiar no mai baga pe prietena lui in seama straight face. Ce sa insemne asta? thinking

1 răspuns:
| StefiM a răspuns:

Eu una sunt foarte geloasa si daca iar fi sora. S-ar putea ca acea fata sa fie o vanatoare de baieti chiar daca nu-l place doar il vrea iar baiatul respectiv cum e baiat si cedeaza la sductiile fetei cade in plasa si ii face jocul poate fi doar asta sau...prietena ta chiar este insealata spune-i sa pastreze distanta pentru inceput si sal urmareasca putin poate il prinde in flagrant si sa-i arate acelei fete ca nu-i pasa iar daca este mai indiferenta cu prietenul ei cand apare ea sigur i se aprinde un beculet prietenului. sau dc nu-i zice pur si simplu ce nu-i convine si lamuresc situatia.(asta-i opinia mea)