| KKsistper a întrebat:

Prietena mea refuza baietilor care ii propun sa se intilneasca desi i-a propus foarte multi baieti.Ieri colegul nostru care este si cel mai bun prieten al nostru i-a propus intilnire ia a spus Da in gluma.Ce sa fac vreau sa fie impreuna sunt o pereche perfecta.La el serios ii place enorm de ea.

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună! Păi,iniţial,ar trebui să vorbeşti cu ea, să vezi ce este în mintea ei, să vezi dacă este oarecum atrasă de băiatul respectiv. Dacă are şi cele mai mici şanse, e de bine şi poţi vorbi cu ea pentru mai mult. Dacă nu, eu zic s-o laşi baltă!

| KKsistper explică (pentru AlleSss):

Ii place este un baiat foarte buna insa ea se teme de relatii(nushtiu de ce)refuza pe toti printre care sunt baieti cu care ar dori sa fie toate fetele

| AlleSss a răspuns (pentru KKsistper):

Păi vorbeşte cu ea, află de ce se teme, sigur are un motiv

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Lasa-i pe ei. Nu te baga in astfel de lucruri, daca relatia nu merge, poti fi considerate vinovata si iti poti pierde prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu ea si lamureste problema. Probabil i-a spus doar asa ca sa nu-l faca sa sufere sau ceva de genu. Totusi, daca colegul asta al tau nu-si vede de treaba ar fi cazul sa iei atitudine. E doar o parere...