| Gungster98 a întrebat:

Am o prietena si sustine ca vrea sa faca sex cu mine dar sunt cam mic si in plus mi-a venit sperma si ei i-a venit ciclul ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Spune-i sa mai rabde daca e asa de incinsa treaba ei, tu mai asteapta pana la majorat

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Tot ce am de spus e :rolling on the floor. Atat.

| Blondamea a răspuns:

Daca nu ai 16 ani nici sa nu te gandeste daca ai mai ult at e bine dar sincer e cam grabita

| soare a răspuns:

Pai frate 1 regula nu o face cu ea cand e pe ciclu 2 ia-ti prezervativ

| motherfuckerstyle a răspuns:

Serios acum... u cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
Daca ai sub 16 ani... las-o balta oh go on! rolling on the floor
Daca ai peste 16 ani. e in regulabatting eyelashes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id a toti care vrea sa mi-a traga sau linga fete sau baiatzu bya_sexy96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste prezervativul.Cati ani ai?

| aragon90 a răspuns:

ma faci sa rad