| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, am cunoscut o fata, mai pe placul meu, o fata sufletista care am stiut de la bun inceput amandoi ca suntem facuti unul pentru celalalt, ea este persoana potrivita din inima mea, ne cunoastem de o luna si vorbim intruna dar acum de 2 zile nu mai pot da de ea, cand o sun imi raspunde robotul si imi zice sa incerc mai tarziu, si mai tarziu aceelasi lucru, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu o lua chiar asa in tragic. Ca baieti, unii ne implicam prea mult intr-o relatie. Dar nu vrem sa vedem anumite semne ale fetei pentru ca suntem prea orbi de iubire. Sper sa nu ma refer la tine.

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum te-ai convins ca sunteti facuti unul pentru celalalt.Esti naiv maxim. Poate ca nu are semnal pe unde o fi. Nu dispera.

| JustStitch a răspuns (pentru darrio2007):

Sper sa fie asa cum zici, dar daca o pierd nu stiu ce voi face.

| darrio2007 a răspuns (pentru JustStitch):

Nu o lua chiar asa in tragic. Ca baieti, unii ne implicam prea mult intr-o relatie. Dar nu vrem sa vedem anumite semne ale fetei pentru ca suntem prea orbi de iubire. Sper sa nu ma refer la tine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu e interesata de tine nu ai avut suficient tupeu sa o domini

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cand spui sufletista te referi ca are tatele mari?

| OnuOnulică a răspuns:

Mergi la ea acasă și vezi ce se întâmplă. Probabil nu mai are telefon.

| LoveSleep a răspuns:

Mie mi-ai dat 4 sau 5 mesaje la rând fără ca măcar să-ți răspund sau măcar să fiu fată.
Dacă faci la fel și cu ea, ești o cauză pierdută, oakyoac.

| Doub a răspuns:

Să insişti!
Luptă pentru femeia vieţii tale!

Okay, okay.
Nu face asta.
Ai răbdare, fii mai rece, se întoarce ea dacă vrea.

| R0R0 a răspuns:

Poate nu are semnal/ si-a pierdut telefonul /nu vrea sa discute cu tine.

| Florentina9210 a răspuns:

Ca nu este interesata de tine.

| WaterDrop a răspuns:

Mama ei i`a spus sa`si schimbe numarul si sa nu mai vorbeasca cu tine.

| JustStitch a răspuns (pentru WaterDrop):

Si tu de unde sti asta?

| WaterDrop a răspuns (pentru JustStitch):

happy Ar fi prea usor daca ti-as spune.

| JustStitch a răspuns (pentru WaterDrop):

Deci tu esti aceeia?, nu?

| DeathOfDreams a răspuns:

"Suntem făcuți unul pentru celelalt"
Bullshit.

Sărind peste gândurile tale iraționale, tipice îndrăgostiților; Poate are nevoie de spațiu, sau n-are chef să vorbească, u know, bad mood or something
Ideea e să n-o sufoci. Atunci când își va reveni din orice ar avea acum, sunt convinsă că-ți va scrie.

| AlexDkfy a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Exact rolling on the floor Asta e black heart ase ca mine. Poate nu are telefon poate e pe WC are dezinterie cronica. Cu cat sunteti mai indragostiti si mai persistenti sunteti vazuti/sau chiar disperati. si eu unu daca as da de asa o disperata ma baricadez in casa si ies doar ca sa imi verific posta :O ~SHITSTORM~

| dragodana a răspuns:

Salut! Alte metode ca sa dai de ea nu ai? Gen scoala, acasa, telefon fix? Poate si ea are examene si parintii i-au luat telefonul ca sa se concentreze mai bine pe invatat.

| ShukarimeBheBaighat a răspuns:

Trebuie sa iti dau un raspuns.Vezi daca e un vis sau daca ai vazut un film de genul asta recent