| adryadryana a întrebat:

Mie-mi place de un tip din clasa mea, are 15 ani iar eu am 14. Suntem clasa a 9-a. De cand l-am vazut prima oara, -am indragostit pe loc. El imi spune tongueisicuta!, ma tine de mana, in momente neasteptate si-mi acorda atentie mai multa decat celorlalte fete. Dar problema este ca mai are si alte "pretendente" ( fete care-l plac ). Credeti ca se merita sa "lupt" pentru dragostea lui? Sau sa fac eu primul pas? Sa-i spun in fata ce simt pentru el? Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Krissツ a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa,, lupti,, pentru iubire pentru ca numai o data in viata e adevarata si nu o lasa sa treaca pe langa tinewinking si spune-i in fata ce simti sau printrun mesaj ori il pui pe unul din prietenii lui sa-l intrebe daca te place. big grin Succes!

2 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Atata timp cat exista iubirea atunci nici nu mai sta pe ganduri scumpo!:*:*:*:*:*:*Iti doresc multa fericire!~

| Vans a răspuns:

Pisicuţă! laughing))