| andreaandrea a întrebat:

Am o problema. Anul acesta la început am cunoscut un tip de la mine din liceu, dupa ce am vorbit o perioada el s-a îndrăgostit de mine extrem de tare (am fost prima lui prietena). Dupa ce m-am despartit de el din niste motive ciudate.un timp nu am mai prea vorbit.acum de vreo 2 luni am început iar sa vorbim dar mi-a zis ca sunt cea mai buna prietena a lui. Faza e ca acum eu sunt cea care îl place enorm si nu stiu ce sa fac pt ca momentan are prietena.Dar imi scrie zilnic dimineata si vorbim non-stop toata ziua si când se plictiseste tot pe mine mă suna (nu pe prietena lui) si imi zice ca sunt perfecta pentru el si ca mă iubeste mult si altele.ce sa fac? Săptămână asta urmează sa mergem doar noi 2 la piscina.Ce sa fac in aceasta situatie? Mă puteri ajuta va rog? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Shontellle a răspuns:

Aww,so cute! Baiatul sigur inca simte ceva pentru tine.Dar intrebarea mea este:prietenei lui ii convine sa mergeti doar voi doi la piscina? Stiu exact ce sa faci in timpul pe care il veti petrece impreuna doar voi 2.Incepe sa te apropii de el, il iei in brate, ii multumesti pentru tot ce a facut pentru tine, ii spui ca il iubesti.iar mai apoi adaugi faptul ca tu ai dezvoltat niste sentimente pentru el pe care nu le poti lasa asa.Mhm,sarutulthinking,daca iti va raspunde si el cu aceesi moneda, saruta-l, da! Daca nu, ii accepti decizia..Sunt sigura ca veti avea o relatie perfecta! Mult succes, si nu uita, fi tu! Te pup draga mea, si sper sa fi fericita!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La piscina lasa-te pupata...O iubire se mai si cucereste.

| mentalistul a răspuns:

Buna! daca baiayul respectiv iti zice ca esti perfecta pentru el si ca te iubeste si vorbeste mai mult cu tine decat cu iubita lui este posibil sa te placa... poate este mai timid si nu stie cum sa iti spuna eu zic sa faci tu primul pas si sa il intrebi daca te place...bafta

| andreaandrea explică:

L-am întrebat deja daca nu se supara prietena lui ca petrece atâta timp cu mine, si a zis ca nu are de ce caci ii sunt cea mai buna prietena.Intrebarea mea e. E normal sa vorbesti si sa te comporti asa cu cea mai buna prietena când ai iubita? Chiar nu stiu ce sa fac, îl plac foarte mult. Si când e sa vorbească la telefon, tot pe mine mă suna nu pe ea. sad